Web Development Services

Soodne veebiarendus Zezzist

Ehitame veebe, mis paistavad silma ning toovad ühtlasi ka internetist päringuid.

Vajad kodulehte endale või oma firmale?

 

Teeme kodulehti, mis näevad head välja, on lihtsasti kasutatavad ja hallatavad ning otsimootoritele optimeeritud.

Kuidas veebiarendusprotsess välja näeb?

 

veebiarendusEsiteks, oled Sa üldse mõelnud, milleks Sul seda lehte vaja on? Et suurendada oma nähtavust internetis või hoopis selleks, et saada rohkem päringuid ja müüke?

Sellega me alustamegi – püüame aru saada, miks Sul lehte vaja on ja mida Sa sellega saavutada tahad ja alles seejärel liigume edasi järgmiste tegevusteni.

Teiseks, kodulehe tegemine ei tähenda, et lihtsalt paneme lehe püsti ja ootame, et inimesed meid vaatama tuleksid. Nad ei tule.

Koduleht peab pakkuma inimestele mingisugust väärtust, et nad sinna tuleks. Kas nad saavad lehelt midagi kasulikku õppida? Oled Sa selle peale mõelnud? See on igatahes järgmine samm.

Seejärel liigume lehe disaini-, arendus- ja testimisfaasi. Testimine reaalsete kasutajatega on vajalik, et ei juhtuks see, et tahtsime parimat, aga välja kukkus ikka nii nagu alati – kasutajad ei saa asjast aru. Seda Sa ilmselt ei soovi?! Seega on vaja testida kasutatavust.

Viimaks, kui koduleht on valmis ja kasutajasõbralik, jääb üle ainult viimane etapp – otsimootoritele optimeerimine. Optimeerime Sinu lehe pildid, sisu, pealkirjad ja metaandmed, et otsingumootorid Sinu lehest paremini aru saaksid. Selle tulemusena paranevad ka lehe positsioonid otsingutulemustes. Ning teiselt poolt on kasutajatel Sinu lehelt lihtsam leida seda, mida nad sinna otsima on tulnud.

 

Zezz pakub veebiarendust WordPressile ja e-poode Magentole/OpenCartile

 

wordpressWordPress on kõige laialdasemalt kasutatav sisuhaldussüsteem ja see on tasuta ning avatud koodiga. See tähendab, et suur hulk inimesi tegelevad pidevalt selle arendamise, täiustamise ja sellele uute võimaluste arendamisega. Seetõttu käib WordPress alati viimaste arengutega kaasas. Ühtlasi on WordPress ka väga lihtsasti kasutatav ja õpitav. Seega, kui koduleht on valmis ja soovid sisu muuta, siis selleks ei ole lihtsamat platvormi kui WordPress. WordPressi disainid näevad head välja, on funktsionaalsed ja kasutajasõbralikud.

Kinnitus WordPressi lihtsusele ja kõrgele kvaliteedile on see, et praegu tehakse kõikidest uutest veebilehtedest 22% WordPressil.

opencart

Magento on avatud koodiga e-poe platvorm. Magentot kasutavad laialdaselt nii väikesed e-poed kui ka suured rahvusvahelised ettevõtted nagu Samsung. Magento on lihtsasti kasutatav ja parim valik igale e-poele, mistõttu kasutame seda ka meie.

Võid tellida oma kodulehe juba valmis olevale professionaalsele WordPressi disainipõhjale või paneme lehe koodi PSD/AI valmis disaini järgi või alustame nullist disaini ja koodimisega. Võta meiega ühendust ja koos leiame parima lahenduse. 

Veebilehtede arendus

Pakume veebiarendust peamiselt Wordpressi sisuhaldussüsteemile. Oleme kasutanud Wordpressi algus aegadest saadik ja julgeme seda kliendile soovitada.

Veebipoodide arendus

We develop content management system (CMS), which enables you to manage site content effectively.

Custom arendus

Teeme php/javascript custom arendusi kui selle jaoks peaks vajadus olema. Oleme kodus ka XML andmebaasidega.

Meie tehtud tööd

Vaata kõiki

Räägi meile oma projektist

Vaatame koos, mida ja kuidas teha ning mis lahendused võiksid olla parima.

[NEXForms id=”2″ ]

Tagasiside klientidelt

Vaata kõiki