Veebiarendus ja veebiturunduse teenused

Pakume erinevaid lahendusi, alustades veebiehitamisest, sisuloomisest kui ka selle turundamisest.

Otsimootoritele optimeerimine

Veebilehe nähtavuseks on vajalik optimeerimine. Teostame optimeerimistööd, et leht tuleks otsingus ka vastavate märksõnade alt välja.

Veebiarendus

Pakume nii lihtsamaid kui ka keerukamaid veebilahendusi. Meilt saab tavapäraseid ettevõtte kodulehti ja ka keerukaid veebipoode.

Veebidisain

Soovid erineda kõikidest teistest ning tahad rätsepalahendust oma projektile. Disainime peamiselt Wordpressi sisuhaldusplatvormile.

Kasutatavuse testimine

Kasutatavuse testimine on tehnika, mis võimaldab hinnata toote toimimist reaalsete kasutajatega. Testitakse kodulehti, veebiaplikatsioone jms.

Google Adwords (Pay Per Click)

Pakume Google Adwordsi terviklahendusi: reklaamikampaania ülesseadmine, haldamine, maandumislehtede loomine ja A/B testimine.

Sisuloomine

Loome teie veebile unikaalset sisu.  Kirjutame teksti alalehtedele, maandumislehtedele ja blogime. Hoolitseme selle eest, et loodud tekst tuleks ka otsingus (Google, Neti) välja.

Disain

Meilt on võimalik tellida nii veebidisaini (frontend) kui ka graafilist disaini (logod). Anna meie disainerile ülesanne ja vaatame, mis välja kukub!

Arendustööd

Kas on vaja disain arendusse saata või soovite mõnda keerukamat lahendust oma lehele? Kindlasti tasub meie poole pöörduda: kui me ise ei saa aidata, suuname töö teostajani. 

Veebianalüüs

Vaatame üle teie lehekülje müügile, kiirusele, mobiilile ja otsingumootoritele optimeerituse. Lisaks anname tagasisidet lehekülje kasutajasõbralikkuse kohta.

Kiiruse optimeermimine

Leiame üles kitsaskohad, mis takistavad lehel kiiresti laadimast. Kõrvaldame probleemid ja paneme lehe lendama. Pakume tuge ka veebimajutuse/serveri, CDNi (Content Delivery Network) ja vahemälu(caching'u) ülesseadmisel.

Sisuhaldus

Kui puudub aeg/soov hallata kõikvõimalike muudatusi oma veebilehel, saame meie Teid selles aidata. Uuendame, postitame ja muudame lehte vastavalt Teie soovidele.

Sisuloomine

Ehitame ja kirjutame veebi alalehti, loome maandumislehti ning postitame blogisse relevantset ja asjakohast sisu.

Meil on palju häid ideid ja kogemusi

Oleme orienteeritud tulemustele. Meie eesmärk on teha tööd nii, et teie investeering oleks õigustatud.

Hinna-kvaliteedi suhe

Meie eesmärk on alati pakkuda kliendile rohkem kui kokku lepitud. Kliendi rahulolu on meile väga tähtis.

Töö tähtaegselt

Peame tähtaegadest kinni. Juhul kui ettenägematutel asjaoludel peaks projekt venima, kompenseerime selle muul moel.

Kommunikatsioon

Me ei soovi, et tekiks momente, mil klient tunneb, et ta ei ole toimuvaga kursis. Anname klientidele jooksvalt tagasisidet.

Tagasiside klientidelt

Vaata kõiki

Meie tehtud tööd

Vaata kõiki