Terviklahendusi pakkuv veebiarendus- ja turundusettevõte

 Teeme veebi toimivaks.

Meie soov on pakkuda teenust, mis on läbipaistev ning tulemustele orienteeritud. Teeme kõike südamega ning pöörame tähelepanu väikestele detailidele.

Zezz on veebiarendus- ja turundusettevõte, mille asutasid kaks veebientusiasti Mattias ja Birk. Zezz pakub ettevõtetele terviklahendusi alates veebiehitamisest kuni turunduskampaaniateni välja. Tahame teha veebi paremaks: ilusamaks, selgemaks ja kiiremaks. Töö on meile põnev ja loov tegevus, sest me armastame seda, mida teeme. 

Tegutsenud juba viis aastat erinevatel turgudel, töötanud erinevate projektide kallal, oleme omandanud suure kogemuste pagasi. Oleme teinud koostööd firmadega USAst, Inglismaalt, Maltalt, Kanadast jm. Oleme teostanud nii väiksemahulisi lihtsamaid arendusi kui ka suuremaid keerukaid veebiaplikatsioone. Me oleme kokku puutunud erinevate sektoritega(meedia, sport, jaemüük, IT, ehitus, turism jne). 

5

tegevusaastat

200+

teenindatud klienti

400+

tehtud projekti

50+

turunduskampaaniat

100+

veebiarendust

200+

SEO paketti

Veebiarendaja
Projektijuht
Meie visioon

Tahame teha veebi paremaks. Meile meeldib ilu, lihtsus ja kiirus ning soovime seda näha ümberringi rohkem.

Hoolime oma klientidest

Nii väike- kui ka suurettevõtted - üks standard kehtib kõigile. Anname alati endast parima, peame kinni tähtaegadest, pöörame tähelepanu pisidetailidele ning vastame kiirelt teie päringutele.