Meist

Tutvu lähemalt Zezziga. Loe, kuidas saime alguse ning kes on Zezzi taga.

Terviklahendusi pakkuv veebiarendus- ja turundusettevõte

Zezz pakub ettevõtetele terviklahendusi alates veebiehitamisest kuni turunduskampaaniateni välja. Oleme teinud koostööd firmadega USAst, Inglismaalt, Maltalt, Kanadast jm. Oleme teostanud nii väiksemahulisi lihtsamaid arendusi kui ka suuremaid keerukaid veebiaplikatsioone.

TEEME VEEBI TOIMIVAKS

Hoolime oma klientidest

Nii väike- kui ka suurettevõtted - üks standard kehtib kõigile. Anname alati endast parima, peame kinni tähtaegadest, pöörame tähelepanu pisidetailidele ning vastame kiirelt teie päringutele.Tahame teha veebi paremaks. Meile meeldib ilu, lihtsus ja kiirus ning soovime seda näha ümberringi rohkem.

meie teenuseid

Birk Oidram

projektijuht

Birk on Zezzi ideoloog ja selgroog. Olles kirglik SEO ja veebiarenduse vastu, hakkas ta seda põhitegevusena tegema 2009. aastal. 2010. aastal koos Mattiasega alustas ta SEO ja veebiarenduse ettevõttega, millest on tänaseks saanud Zezz. Birk hoolitseb selle eest, et veebilehed saaksid korralikult koodi pandud ja veebi otsimootoritele optimeerimine(SEO) oleks tehtud hästi. Kui Birk on eemal arvutitest (mida muidugi harva juhtub), siis naudib ta liikumist ja spordi tegemist. Birk on full stack arendaja. Birk peab internetti oma mänguväljakuks. Ta on väga loov projektijuht ning peab oma tugevaks küljeks probleemide lahendamise oskust. Tema juba ei jäta jonni enne ja askeldab seni kuni parim võimalik lahendus on olemas.

TEGEVUSAASTAT

11

LOODUD VEEBI

200+

TEENINDATUD KLIENTI

100+

ARENDUS JA SEO TÖÖD

1000+