Miks tellida veebiarendus Zezzist?

Oleme välja toonud punktid, mis võiks olla olulised veebiarendus partneri valikul.

1. Kogemus

Zezziga saad 11a veebiarenduse ja otsimootoritele optimeerimise kogemuste pagasi.

Oleme ehitanud veebilehti juba kõva aastakümne ja seal juures omandanud teadmised, mis toimib ja mis mitte. Teame nt. läbi ja lõhki WordPressi platvormi hingeelu. Kuidas seal kõige kvaliteetsemal ja optimeeritud viisil veebilehti arendada. Teame, milliseid tegevusi peab tegema, et leht ka otsingu välja tuleks. Oskame lehte vaadata ka müügile optimeerituse poole pealt.

 

2. Usaldusväärsus

Zezziga saad endale usaldusväärse partneri.

Oma aastate jooksul veebiarendus sektoris oleme ehitanud sadu veebilehti ja andud kliendile üle lubatud lahenduse. Nende 11 aasta jooksul ainult paaril üksikul juhul on tekkinud vaidlused. Võite kindlad olla, et pingutame alati, et jõuda kokkulepitud tulemuseni.

 

3. Tähtaegadest kinnipidamine

Anname alati endast parima, et meie tööd saaksid tehtud kokkulepitud aegadel. Oleme aja jooksul õppinud mitte ennast üle broneerima ning lähtume pigem konservatiivselt oma võimalikule tööjõudlusele. Sellest tulnevalt ei teki probleeme tähtaegadest kinnipidamisel. Kahjuks peab nentima, et see on veebiarendussektori üks tõsisemaid väljakutseid. See probleem on paljudes teenust pakkuvates ettevõtetes. Oleme enda vitsad minevikus saanud ja sellest palju õppinud. Väikseid hilinemisi ikka aegajalt tuleb, aga oleme jõudnud tasemeni, kus seda on marginaalselt.

 

4. Uuenduslikus

Hoiame ennast kursis viimaste trendide ja uuendustega veebimaailmas. Käime ajaga kaasas ning katsume pakkuda alati võimalikult uuendusliku lahenduse.

 

5. Kommunikatsioon

Zezziga saad kindel olla, et sind hoiatakse kursis tööde kulgemisega kogu projekti vältel. Oleme avatud erinevatele mõtetele ja ideedele. Heameelega arutame ja mõtleme koos. Lisaks projekti vältel vastame tekkivatele küsimustele võimalikult kiiresti.