Pay Per Click Management

GOOGLE ADWORDS (Pay Per Click)

Google Adwords pakub kohest tulemust ja annab sinu brändile/veebile suure auditooriumi kuvades sinu reklaami nii otsingutulemustes kui ka erinevatel veebilehtedel, kus Sinu klient käib.

Mis on Google Adwords?

Google Adwords on Google’i poolt loodud reklaamiplatvorm, mille abil saab juba valdkonnast huvitatud inimesi kodulehele suunata. Reklaamija ülesandeks on luua reklaam ning Google kuvab seda relevantsete otsingutulemuste kõrval.

Reklaami kuvamine Google Adwordsis ei maksa midagi, maksad ainult klikkide eest ehk külastajate eest, kes reaalselt tulevad Sinu lehte külastama.

Google Adwords kasutab kontekstipõhist reklaami. Otsingumootorites otsivad inimesed erinevate märksõnade järgi ja reklaamid kuvatakse ainult sobivate märksõnade korral. Google Display puhul kuvatakse reklaame sama teemavaldkonna lehtedel. Seega inimesed on juba potentsiaalselt huvitatud teenusest või tootest, mida Sina müüa soovid ja vajutavad tõenäolisemalt reklaami peale. Mistõttu ei pea Sina enam väeva nägema külastaja ostuhuvi määramisega, selle töö on teinud ära juba Google.

Lisaks saad sihtida oma reklaame konkreetsele riigile, piirkonnale, keelele jne.

Adwordsil on ühtlasi ka väga hea raporteerimise ja statistika süsteem, mille abil saad analüüsida tulemusi ja parandada reklaamide efektiivsust.

Google abiga saad reklaamida oma toodet või teenust mõistliku hinnaga ja üsna lihtsasti suurendada oma müüki. Keskmiselt on ühe kliki hind umbes €1-2, suurem laiapõhjalistel märksõnadel, väiksem kitsastel märksõnadel.

Kuidas saame Sind aidata?

Pakume Sulle kuupõhist teenust, et suurendada Sinu müüki Google Adwordsi abiga. Meilt saad Google’i poolt sertifitseeritud professionaali oma kampaaniat juhtima.

Loome Sulle märksõnade ja reklaamide põhised maandumislehed.

Pidevalt korrigeerime ja uuendame reklaame ja maandumislehti kui vaja.

Saad igakuise raporti, kus on kirjas külastajate arv, müügid ja kulud.

Reklaam otsingus

Otsingutulemustesse oma reklaam tulemuste asetamine tagab 30% liiklusest, mis antud märksõnadel otsingus on. See on sihitud liiklus, mis konverteerub väga hästi. Meie meeskond tagab, et reklaam saavutaks hea tasuvuse.

Remarketing

Muuda oma "potensiaalne klient" "püsikliendiks". Meie meeskond kaasab Google remarketingi abiga uuesti kliendi, kes on minevikus näidanud huvi ettevõtte vastu.

Display Network

Enamasti jääb otsingureklaamist väheks. Kasutame teiseks allikaks Google Display Networki, kus saab oma soovitud relevantsetele lehtedele reklaami paigutada.

Töötavad kampaaniad, mis toovad päringuid kui ka kliente.

Meie viimased tööd

Vaata kõiki

Räägi meile oma projektist

Aitame, teil Google Adwordsi panna tööle kasumlikult

Võtke meiega ühendust, et alustada oma kampaaniaga.

Tagasiside

Vaata kõiki

[NEXForms id=”2″ ]