zezz-logo

TULEMUSTELE ORIENTEERITUD KODULEHEKÜLJED

Soovid professionaalset kodulehte,
mis püüab Sulle internetist kliente
ning näeb super hea välja?

KÜSI HINDA

Miks just Zezz? Keri alla.

7 põhjust, miks koduleht tellida just meilt

1. Ehitame kodulehe, mis teenib Sulle raha

Väga tavaline on praktika, kus pealtnäha on ehitatud väga vinge koduleht, aga müüginumbreid jälgides muutuseid väga ei ole. Tihti on lehtedel palju müra ning külastajat ei ole suunatud teostama konkreetset liigutust, olgu see siis müük, päring või muu kliendi kontakt. Me tahame neid vigu vältida ning pöörame suurt tähelepanu sellele, et tehtud koduleht ka müüks. Tugevad üleskutsed, nupud ja kliendile arusaadav ning lihtne ülesehitus on suurima tähtsusega. Seadistame ka oma projektidel Google Analytics tarkvara, mis võimaldab väga täpselt jälgida, mis külastajad lehel teevad ning kuidas saada tulemusi veelgi paremaks. Meie jaoks on oluline, et kliendi investeeritud summa ennast võimalikult kiiresti ära tasuks.

2. Saad professionaalse ja kvaliteetse kodulehekülje

Öeldakse, et tegijal juhutub. Julgeme väita, et kogenud tegijal juhtub vähem. Anname garantii, et klient saab puhta koodiga, erinevates seadmetes ja veebilehitsejates toimiva kodulehekülje. Enne uue lehe ülespanemist veendume, et leht ei ole vigane, elemendid lohakalt paigutatud või midagi muud paigast ära. Kõik peab olema visuaalselt korrektne.

Kasutame Wordpressi arendusel tööpraktikat, kus kliendil on võimalik sisuhalduse versiooni vabalt ka hiljem uuendada. Sama kehtib nii laienduste kui ka lehemalli kohta. Kui peaks jääma lehe testimisel midagi märkamata ning paigaldatud lehel leidub mure koht, siis likvideerime puuduse ilma lisatasuta.

3. Töö hinna ja kvaliteedi suhe on ka päriselt paigas

Pöörame igale projektile väga suurt tähelepanu. Me ei tee liinitööd. Iga koduleht, mis meie käe all valmib ei ole järjekordne konveieri projekt. Hoolitseme selle eest, et iga Sinu investeeritud euro teenib ka edaspidi midagi tagasi. Küsime ausat hinda ning madalate administreerimiskulude juures saame teostada projekte soodsalt.

4. Saad uue kodulehekülje tähtaegselt kätte

Kahjuks on kurb praktika see, et klientide kodulehekülje arendused venivad nädalaid, kuid ja ekstreemsematel juhtudel isegi aastaid. Meie võtame tähtaegu väga tõsiselt ning anname endast kõik, et projekt valmiks õigeaegselt. Muidugi pole meist keegi päris kaitstud ettenägematute asjaolude eest, mille ilmnemisel võib projekti valmimine mõnevõrra hilineda. Meie teeme kõik selleks, et Sinu projekt oleks tähtaegselt valmis ning ei pea ootama kuid, et näha tulemust.

5. Ei poe peitu ning hoiame klienti kursis toimuvaga

Teame kui oluline on olla kursis toimuvaga ning omada rahuliku südant, et projekt on kenasti valmimas. Kommunikatsioon on tähtis element ning saame lubada, et Sa ei pea ootama päevi või nädalaid, et saada oma küsimustele vastuseid. Hoiame Sind kursis toimuvaga ning oleme kättesaadavad nii telefoni, e-posti kui ka Skype kaudu. Jagame heameelega infot, kuidas projekt edeneb.

6. Meile meeldib teha ilusaid kodulehti

Soovime ka ise teha kodulehti, mida on ilus vaadata ja mugav kasutada. Me ei vorbi lehti valmis konveieriga, vaid tahame, et iga leht oleks omaette silmailu. Kodulehti tehes jälgime viimaseid disaini trende ning kasutame võimalikult modernseid ja pikupüüdvaid lahendusi.

7. Lisaväärtused

Kui pöördud meie poole, siis mõtestame koos Su äri lahti, et loodavast kodulehest maksimaalselt kasu lõigata ning nõustame Sind kodulehe ja e-turunduslikes küsimustes.

Meie poolt on tasuta kodulehe sisuhalduse koolitus WordPressi kasutamiseks. Näitame Sulle ette, kuidas veebilehte hallata ning sealset sisu iseseisvalt muuta. Sa ei pea edaspidi lihtsate muudatuste eest välja käima raha.

Oma loodud kodulehtedele teeme alati ka ära baasoptimeerimise otsingumootoritele. Et koduleht oleks ka otsingumootorite jaoks arusaadav ja tuleks otsingutes paremini välja.

 

TAGASISIDET MEIE KLIENTIDELT

Meiega teevad koostööd

Räägi meile oma projektist

Vaatame koos, mida ja kuidas teha ning mis lahendused võiksid olla parimad.

[NEXForms id=”3″]