Lunapolis kinnisvara

Pea on pulki täis? Sooviksite oma projekti osas kellegagi konsulteerida? Võta ühendust ning mõtleme koos.

 

Lunapolis kinnisvara tegeleb Pärnus ja selle lähiümbruses kinnisvara ostu-, müügi-, vahetus- ning üüriteenuse osutamisega.

Avalehe vaade
 

Ülesanne

Disainida ja arendada võimalikult kasutajasõbralik ning innovatiivne kinnisvaraveeb. Suur tähelepanu läks võimalike objektide esitamisele ning paindlikusele. Klient soovis võimalikult paindlikut kuid lihtsasti hallatavat veebi, kuhu tal oleks võimalik lisada kogu informatsiooni kinnisvara objektide kohta. Lisaks ka presenteerida pakutavaid teenuseid proffessionaalsel viisil.

Lahendus

Kasutasime Wordpressi ning valisime koostöös kliendiga disaini malli, mille me kujundusasime ümber. Lehtede kiiremaks ja lihtsamaks kujundamiseks tuli appi Visual Composer, mida kliendil on ka tulevikus lihtsam käsitleda. Kuigi kasutatud mall pakkus mitmeid lahendusi, aga antud kinnisvara turu tarbeks oli vaja teha mitmeid kohandusi. Lisaks laiendasime ka funktsionaalsust. Leht on ka tugevalt ühendatud Facebooki APIga. Otsingus kasutatakse Google Maps APId. Mitmed effektid pärinevad jQuery libryst.

Kliendi tagasiside

Uuendamisel

Teised projektid

Vaata kõiki