Balloonigaas

Pea on pulki täis? Sooviksite oma projekti osas kellegagi konsulteerida? Võta ühendust ning mõtleme koos.

 

Balloonigaas OÜ pakub kodugaasi kohaletoimetamis teenust eraklientidele üle kogu Eesti. Lisaks on hulgi lahendused ka äriklientidele.

Avaleht, koos juhiste moodal aknaga.
Lihtne tellimisleht, kus saab valida 4 eriva variandi vahel ning otse lehel tellimuse esitada. 
Lihtne kontakti leht
 

Ülesanne

Tuli teha gaasitellimise leht, mis oli peamiselt suunatud erakliendile kui ka omas ärikliendi jaoks infot. Tellimis protsess pidi tulema ime lihtne ning võimalik pidi olema maksta nii pangalingitega kui ka kohale toimetamisel.

Meie lahendus

Teostasime täieliku rätsepplahendus disaini osas. Kasutasime logo värve ning kujundasime lihtsa ning erinevatele browseritele sõbraliku disaini. Kasutades jQuery, ehitasime sisu tabidesse, et oleks võimalikult kiire loadimine lehtede vahetusel. 

Sisuhaldus sai rajatud Wordpressile. Rakendust said custom templated ja custom fieldid, et lehe sisu oleks lihtsasti kliendil hallatav.

Veebipoe ehitasime üles kasutades Wordpressi Woocommerce laiendust, millele omakorda lisasime ühe leheküljelise ostukorvi.

Kõige suurem üleskutse selle lehe loomisel oli ehitada see võimalikult kasutajasõbralik. Woocommerce laiendus ei ole algselt mõeldud nii kiirelt ja lihtsalt ostu sooritama, pidime selle funktsionaalsust palju muutma. Teine pool oli nuppude ja avamise paigutus, selgus ja kiirus. 

 

Kliendi tagasiside

Uuendamisel

Teised projektid

Vaata kõiki